Ефективний маркетинг

Просуваємо сайти в Інтернеті через контекстну рекламу в Google, SEO-оптимізацію, а також таргетовану рекламу в Instagram та Facebook. Наші стратегії спрямовані на збільшення видимості вашого бізнесу в інтернеті та залучення цільової аудиторії для досягнення мети.

Illustration

50+

Реалізованих проєктів

$50000+

Рекламного бюджету

3+

Роки досвіду

Якому бізнесу корисно?

 • Товарному

  01

  Продаж товарів через сайт та соціальні мережі

 • Сервісному

  02

  Спортзали, медичні центри, салони краси

 • Лідогенерація

  03

  Залучення клієнтів та продаж послуг B2B, B2C

 • Ресторанному

  04

  Залучення нових відвідувачів у заклади та збільшення онлайн продажів (доставка їжі)

 • Інфобізу

  05

  Збільшення кількості охоплень, підписників та продаж онлайн / офлайн навчань

Пакети послуг

Наша мета — забезпечити вам чіткі та прозорі умови співпраці, де вартість та термін виконання адаптовані до конкретних потреб. Ми проводимо детальний аналіз, вивчаємо ваші вимоги та очікування, після цього складаємо кошторис та план проєкту.

Таргетована реклама Meta

Залучайте трафік у свій бізнес та продавайте онлайн за допомогою соціальних мереж.
У послугу включено:● Аналіз конкурентів● Розробка стратегії просування● Написання рекламних текстів● Запуск рекламних кампаній & Супровід● Звітність & Аналітика

Контекстна реклама в Google

Залучайте гарячих клієнтів у свій сайт, а не просто відвідувачів.
У послугу включено:● Аудит сайту & Конкурентів● Збір ключових слів● Пошукова реклама● Performance Max (для послуг), ремаркетинг● Банерна реклама● Налаштування GTM & Аналітики GA4● Тижневий та щомісячний звіт

Контекстна реклама в Google для E-commerce

Залучайте гарячих клієнтів у свій інтернет-магазин, а не просто відвідувачів.
У послугу включено:● Аудит сайту & Конкурентів● Збір ключових слів● Пошукова реклама● Performance Max (Google Shopping), ремаркетинг● Банерна реклама● Налаштування електронної торгівлі● Налаштування GTM & Аналітики● Тижневий та щомісячний звіт

Контекстна реклама в Youtube

У послугу включено:● Пошукова оптимізація каналу● Налаштування каналу & Додавання релевантних ключових слів● Завантаження рекламних відео● Налаштування відеореклами в Google Ads● Базові рекомендації щодо створення рекламних відео● Тижневий та щомісячний звіт

SEO просування сайтів в Google

У послугу включено:● Аудит сайту & конкурентів● Семантичне ядро● Зовнішня оптимізація сайту● Супровід

Нам довіряють

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Переваги

Все просто — отримайте якісне комплексне рішення для вашого бізнесу

 • Професійна команда

  01

  Наші спеціалісти мають 3-річний досвід та є сертифікованим партнером Google AdWords. Фахівці THE VATE постійно вдосконалюють свої знання та навички, що дає змогу якісно вирішувати всі завдання із маркетингу.

 • Доступні ціни

  02

  Ми одразу прописуємо окремим пунктом у договорі фіксовану вартість проєкту. Також співпраця можлива через фриланс біржу Freelancehunt або Upwork.

 • Персональний підхід

  03

  Ми пропонуємо ефективні та сучасні рішення, адже кожен клієнт має унікальний бізнес та потреби. Визначаємо мету на етапі проєктування, що дає змогу запускати рекламу з економією бюджету та часу.

 • Просування & супровід

  04

  Наша місія — допомагати бізнесам розвиватися онлайн. Ми пропонуємо не тільки просування, розробку, дизайн, а й повний супровід після релізу, технічну підтримку.

Етапи роботи

Кожен етап просування є важливим, оскільки від цього залежить результат. Починаючи з аналізу потреб і очікувань клієнта, проєктування та розробку, і закінчуючи тестуванням і запуском, кожен крок має значення. Наша команда приділяє увагу кожному етапу, щоб забезпечити високу якість послуг.

Підготовка до запуску

Ми спілкуємося з клієнтом на онлайн-зустрічі, вивчаємо його бізнес, цільову аудиторію, конкурентів та очікування. Цей етап допомагає зрозуміти основні цілі та завдання проєкту і створити чітке завдання для подальшої роботи.

Підписання договору & Проектування

Ми укладаємо договір, де чітко визначаються всі умови співпраці, включаючи обсяг робіт, терміни виконання та вартість. Паралельно з цим проводиться оплата послуг та працюємо над створенням стратегії просування вашого проєкту.

78 all

Просування

Ми запускаємо рекламну кампанію, тестуємо, оптимізуємо, масштабуємо бізнес за допомогою продажів. Крім того, вносяться будь-які необхідні правки та виправлення, щоб забезпечити максимально ефективність.

Партнери

Ми пишаємося співпрацею з провідними компаніями, які допомагають нам надавати найкращі послуги нашим клієнтам.

Award "Comfortable and Modern Office Design"
Award "Most Innovative Solutions for Companies"
Award "Best Service Provider"
Award "Best Service Provider"
Award "Best Service Provider"
Award "Best Service Provider"

Відгуки

Відгуки

“Команда швидко та професійно виконала завдання. Дуже сподобалось працювати з Вікторією - спокійна, доброзичлива, вдумлива та відкрита комунікація, бажання вислухати і зробити якнайкраще. Точно рекомендую”

Ольга Єрьоміна

FAQ

 • Як я можу відстежити результати?

  Ми розповідаємо, що відбувається із сайтом: динаміку змін трафіку, конверсій, витрат, показів і кліків. Надаємо план робіт і згідно йому впроваджуємо рекламу.

 • У чому відмінність SEO і контекстної реклами?

  Відрізняється швидкістю і довготривалістю дії. Контекстна реклама запускається і починає працювати вже в перший день, приносячи клієнтів і дохід. При цьому вона швидко себе вичерпує. Потрібні постійні оновлення налаштувань і додаткові витрати на ставки. SEO - це тривале просування. Усуваються помилки в сайті, збирається семантичне ядро, пишуться тексти, закуповуються посилання. Всі ці роботи потребують часу, але після повної оптимізації, результат не вимагає додаткових правок. Він буде приносити прибуток стабільно без додаткових витрат на бюджет, як в контексті.

 • Чи являєтесь ви партнерами Google Ads?

  Так, фахівці агенції є партнерами Google. Нам довіряють, а приносимо великий дохід своїм замовникам.

 • Що таке послуга таргетована реклама?

  Помилково вважають, що послуга таргетованої реклами передбачає виключно визначення аудиторії та здійснення необхідних налаштувань, однак це не так. У рамках послуги наші фахівці проводять низку підготовчих процесів та розробляють схему просування, після чого приступають до безпосереднього налаштування рекламної кампанії.

Безкоштовна консультація щодо проєкту вже сьогодні!

Дякуємо!

Ми незабаром зв'яжемося із вами!

Can't send form.

Please try again later.

Інші послуги агенції

У нашій агенції ви маєте можливість замовити як комплексні послуги, що охоплюють всі аспекти створення digital продукту, так і окремі послуги. Ми готові надати індивідуальні рішення, які відповідають саме вашим потребам бізнесу.

icon

Розробка сайтів

Повний цикл створення сайту. Ми створюємо візуально привабливі та зручні вебсайти, які ефективно просувають бізнес.

icon

UI/UX дизайн

Дизайн для сайту, платформи чи мобільного застосунку. Простота та зручність використання - це дизайн від THE VATE.